top of page

אימון עסקי

Business time

בתור מישהי שבמשך 20 שנה עבדתי כשכירה בתפקידים אדמיניסטרטיבים בחברות שונות, הרגשתי חוסר מימוש עצמי ורק לקראת גיל 40, בעקבות משבר רפואי שפקד אותי, מצאתי את הייעוד שלי: לכוון, לחזק, ולאמן אנשים למקום המדוייק להם.

אבל, חששתי מאד לקפוץ למים ולהפוך משכירה לעצמאית. זו חשיבה אחרת, הסתכלות שונה, חשש מחוסר יציבות כלכלית, פחד מכשלון.

עברתי תהליך עם עצמי, תוך כדי תנועה ולמדתי מה נכון ומה לא נכון לי, יצרתי לי מעגל תמיכה של עצמאים נוספים וחיזקנו אחד את השניה.
מתוך הנסיון רב השנים שלי כעצמאית והכלים האימוניים והטיפוליים שלמדתי לאורך השנים, אני מלווה נשים וגברים רבים בעסק שלהם. 

בקליניקה שלי אני מאמנת באופן אישי:

 • אנשים שחולמים להקים עסק, אך לא מעזים להפוך משכירים לעצמאים

 • בעלי עסקים קטנים שאינם מאמינים בעצמם שזה יכול להצליח ואז מוותרים.

 • בעלי עסקים קטנים, שמרגישים תקועים, לא מצליחים לקדם את עצמם, מסיבות שונות

דרך האימון אני מאבחנת ומאתרת מס' דברים:

שיטת NLP מסייעת בחיזוק ביטחון עצמי, הכנסת רוגע ושלווה לחיים ועוד

בעזרת שיטת NLP בשילוב עם דמיון מודרך אני מאמנת את האדם אימון עיסקי שדרכו הוא לומד להכיר את עצמו יותר לעומק, דרך העבר שלו, היכולות שלו שבאו בעבר לידי ביטוי, התחנות שעבר בחייו, הרגשות שלו וכך אני עוזרת לו לכייל את המצפן הפנימי שלו מה הכיוון הנכון לו, הדבר שיגרום לו לסיפוק כשהוא קם בבוקר ליום חדש ובסוף היום חוזר עם חיוך ואושר במה שעושה לו טוב.
 

תוך כדי התהליך, "מנקים" כל מיני אמונות מגבילות שעוצרות אותו מלהגיע לאן שרוצה, מחזקים ומפתחים את המשאבים והיכולות שלו והוא מקבל כלים חדשים כדי לשנות את דפוסי החשיבה הישנים שלו, ההרגלים שלו על מנת ליצור את העיסוק או העסק שהוא רוצה בו.

 • מטרת האימון הינה להגיע מהמצוי לרצוי, תוך הנעה לפעולה, הצבת יעדים וזמנים, בעל העסק הוא המעצב את אופי העסק ואת התנהלותו-לכן חשוב קודם כל שאדם יכיר לעומק את עצמו, יזהה את הערכים, האמונות, החוזקות, החולשות שלו ומשם יתקדם.
   

 • העבודה נעשית בעזרת טכניקות של שיטת NLP ודמיון מודרך, אשר עוקפות את ההגיון ועובדות דרך תת-המודע, כדי לשנות דפוסי חשיבה והרגלים, ל"נקות" רגשות שליליים הקשורים לחוויות עבר, שכיום גורמות למתאמן להימנע מלהתקדם למטרה שלו ולהצליח, לשנות אמונות מגבילות.
   

 • יצירת תמונה עתידית של העסק כפי שהיה רוצה לראותו בהצלחתו והובלתו לשם.

 • בדרך למטרה בודקים את הערכים שמהם פועל האדם, מה מניע אותו? 
   

 • מעירים מחדש את התשוקה שלו לרעיון של העסק.
   

 • בדיקת המכשולים שלו-מה עוצר אותו מלהשיג את מה שרוצה?
   

 • איתור האמונות המגבילות שחוסמות הגעה למטרה, איתור החששות והפחדים.
   

 • איתור החוזקות של המתאמן וחיזוק המשאבים הפנימיים: אומץ, אמונה עצמית, ביטחון עצמי, כושר ארגון, נחישות ועוד.

צור קשר
Image by ian dooley

סיפורים מהקליניקה

פתיחת עסק עצמאי

בחורה בת 26

מ' בת 26 הגיעה אליי לאחר סיום לימודיה כמאמנת אישית, אך לא האמינה בעצמה שאכן יגיעו אליה אנשים לאימון אישי ושהיא תצליח להתפרנס כעצמאית בתחום. תוך כדי מפגשי אימון עסקי שעברה אצלי, בעזרת הכלים של שיטת NLP ודמיון מודרך היא התחילה להאמין בעצמה, ביכולות שלה, "ניקתה" חוויות וזכרונות מהעבר שבהם חוותה אכזבות בדרך לקדם דברים בחייה, היות ואכזבות אלו גרמו לה להיעצר בכל פעם שחשבה להקים את העסק שלה. 


מיום ליום חזרה אליה המוטיביציה לגבי הייעוד שלה בעולם הזה, לכוון אחרים לחיים שלהם וכך צעד אחר צעד היא פיתחה את עצמה, קיבלה כלים בתהליך כיצד לשווק את התחום שלה והקליניקה התחילה להתמלא באנשים. כיום היא מתפרנסת מכך כעצמאית ומרגישה שמגשימה את עצמה, במקביל החלה לעורר חלומות נוספים להגשמה.

מעבר משכיר לעצמאי

בחור בן 30

א' בן 30 הגיע אליי לקליניקה כשהוא מיואש, טרוד ולחוץ. מזה כ 6 שנים הוא מתפקד כמנהל בכיר בחברה גדולה, עובד שעות רבות, אך גם בשעות שאחרי העבודה אינו מוצא מנוח לנפשו, מוחו עסוק במחשבות טורדניות ואינו חש סיפוק מעיסוקו. הוא היה רוצה להיות עצמאי, אך עד שלא יידע את הכיוון, ממשיך לעבוד כשכיר. 


אימנתי אותו אימון עסקי ותוך כדי התהליך הבין א' שעד שלא יכניס רוגע לחייו, ינקה את המחשבות הטורדניות, אף רעיון לא יעלה במוחו לגבי העיסוק שלו. ואכן הנחיתי אותו במפגשים לאט לאט כיצד להגיע לרגיעה ביום יום, לשלוט במחשבות, לחזק את המשאבים שלו, הדימוי העצמי, האמונה בעצמו, "ניקינו" אמונות מגבילות וחוויות מהעבר שהשפיעו על חייו בהווה והעתיד ותוך מס' מפגשים, כשהראש התנקה ממחשבות שליליות ומ"רעשים" החלו לעלות לו רעיונות חדשים של פרוייקטים שהחל ליזום. 

במקביל הוא התפטר מעבודתו וכיום הוא עצמאי, יזם פרוייקטים שונים והכי חשוב, מתפרנס מכך בכבוד מתוך סיפוק רב.

מיקוד בחיים ובעסק

בחורה בת 40

הגיעה אליי אישה כבת 40 בבקשה למקד אותה בתוך ההתנהלות בעסק המשפחתי. היא מגיעה מידי יום לעבודה ומרגישה שהיא "מכבה שריפות" הדברים מנהלים אותה, העובדים פונים אליה ללא הרף בבקשת עזרה ולה אין זמן לשבת ולארגן מראש את יום העבודה שלה, לבנות אותו בצורה נכונה שיווקית כדי להתקדם ולקדם את העסק. 


במהלך ההנחייה שלי מידי שבוע בעזרת דמיון מודרך וNLP היא הגיעה למקומות בחיים שלה כילדה, כנערה שבהם הרגישה לא שווה ומתוך הטיפול היא שינתה את דפוסי החשיבה שלה, התחילה לשים גבולות לאנשים מסביבה ולכבד את עצמה, שינתה את ההרגלים בעבודה ובחיים בכלל והגיעה למטרה שהציבה לעצמה: להתנהל בעסק מתוך מיקוד.

bottom of page