יעל שדר אירידיולוגיה ודמיון מודרך

פגישה חד פעמית כהכנה לשיחה חשובה

pgisha1

פגישת הכנה ל: שיחה חשובה/ דייט/ ראיון עבודה/ טסט לנהיגה/ מבחן/ בדיקה רפואית מלחיצה:

היכנסו לקישור:  יעל שדר בתוכנית הטלויזיה "המקצוענים"  ובו היא מסבירה על פגישת ההכנה.

כל אחד מאיתנו נתקל בחייו בשיחה חשובה שהוא צריך לערוך וחשוב לו מאד להצליח בה, אך לעיתים ישנם אנשים שנלחצים מהפגישה, או לאור נסיון העבר שבו נכשלו ולא השיגו את מטרתם בפגישה חוששים הפעם להיכשל שוב.
זו יכולה להיות שיחה על העלאת שכר עם הבוס, פגישה עסקית חשובה, דייט, ראיון עבודה, טסט לנהיגה, בדיקה רפואית מלחיצה.
בעזרת הכלים שברשותי: דמיון מודרך וNLP אוכל להנחות אתכם ליצירת השיחה/הפגישה ממקום של בטחון עצמי, להיות במיטבכם וליצור את השיחה בצורה הכי נכונה לכם.

תיאור מקרה - הכנה לדייט

מ' בת  29 קבעה דייט עם בחור שהכירה דרך האינטרנט. הם דיברו בטלפון והוא מצא חן בעיניה, אך לאור ההתנהלות שלה,לדבריה, בפגישות דייט עם בחורים בעבר היא חששה מהמפגש, לכן הגיעה אליי כדי לבוא אחרת למפגש איתו.
בפגישה אצלי הנחיתי אותה בעזרת NLP כיצד היא היתה רוצה ליצור את הדייט, מה היא רוצה להביא מעצמה לשם והיא הצליחה לדמיין את הפגישה עם הבחור בצורה אחרת לגמרי
ממה שהיתה רגילה וכך באמת היה במציאות למחרת, הפגישה הצליחה והם הפכו לזוג.

תיאור מקרה - הכנה לבדיקה רפואית מלחיצה

א' בת 39 הגיעה אליי עקב חשש מבדיקת צילום שבה נדרשה להיכנס למכונה סגורה, היות ובפעם הקודמת שעברה את הבדיקה, היא נלחצה שהדברים אינם בשליטתה ויצאה לפני שניתן היה לסיים את הבדיקה כראוי.בפגישה אצלי הנחיתי אותה בטכניקה מיוחדת מתוך הNLP איך להרגיע את עצמה בזמן הבדיקה וכיצד ניתן לראות את העניין מזוית שונה. הנחיתי אותה ל"שוחח" בדמיון עם החלק בתוכה שחושש מהבדיקה ולתת לו אפילו צורה.
כאשר הגיעה לבדיקה הבאה, היה לה קל יותר וגם כשעלה לרגע החשש היא כבר "שוחחה עם החלק החושש בדמיונה ומיד פוגגה את הפחד ועברה את הבדיקה בקלות.

אם גם אתם נמצאים לפני פגישה חשובה / דייט/ בדיקה רפואית מלחיצה/ מבחן חשוב/ טסט לנהיגה ועוד ואתם רוצים להיות שם במיטבכם ולהצליח -
התקשרו עכשיו לקביעת פגישה חד פעמית שעושה הבדל!
050-5696977 יעל שדר