יעל שדר אירידיולוגיה ודמיון מודרך

זוגיות/היכרויות

אנשים רבים מחפשים בן/בת זוג לחיים, אך פעמים רבות נכשלים ביצירת קשר זוגי, במציאת האדם הנכון עבורם, בתחזוק הקשר הזוגי לאורך זמן.
רבים פונים להיכרויות דרך האינטרנט, דרך חברים, דרך שדכנים, אך קודם כל חשוב שכל אחד יבדוק בתוך עצמו מה עוצר אותו מלהיכנס לקשר זוגי, מלהצליח בזוגיות שיצר, כלומר, צריך לעשות בדיקה פנימית לגבי הרצון האמיתי של האדם אם בכלל הוא בשל ורוצה זוגיות, איזה סוג של בן/בת זוג הוא מחפש וכשיש את ההתכווננות הפנימית והפגת הפחדים והמחסומים - אז יש סיכוי גדול להצלחה.

ישנם כאלו שפוגשים בדרך לשם מחסומים/מעצורים שמונעים מהם להשיג את הזוגיות הרצויה, כמו: פחד מלהיכשל, פחד מלהצליח, אמונה שלילית שמגבילה, כגון: "אין סיכוי שהבחורה הזו תרצה לצאת איתי", "זה לא יצליח".

ולכן, לעיתים יש צורך במנחה/מורה דרך שינחה את האדם בדרך לזוגיות הרצויה לו.
בעזרת הכלים הטיפוליים של דמיון מודרך ו-NLP ניתן לזהות מה עוצר את האדם מלהשיג את המטרה הזו, ניתן להסיר את המכשולים, לנקות טראומות מהעבר, לשנות אמונות מגבילות ותוך זמן קצר האדם יוצר את הזוגיות שחלם עליה, היות והתהליך הינו דרך התת-מודע ועוקף את ההגיון.

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 050-5696977

תיאור מקרה – יצירת זוגיות

א' בת 30 הגיעה אליי לקליניקה לאחר שכשלה בנסיונותיה ליצור זוגיות עם בחור לאורך זמן. בשלב הראשוני היא חששה בכלל לצאת לדייטים. הנחיתי אותה צעד אחר צעד בעזרת טכניקות מיוחדות של שיטת NLP ודמיון מודרך לשחרר את המחסום ביחס לקביעת ויצירת פגישה עם בחור והיא פנתה לאתרי היכרויות והתחילה לצאת לדייטים.
בהמשך היא שמה לב שדווקא כשבחור מוצא חן בעיניה, היא משדרת קור והתנשאות, הופכת לצינית וזה כמובן מבריח אותו.
במהלך התהליך, הגענו לשורש הבעיה, שנעוץ בזכרון שעלה מתת המודע שלה בהקשר לעבר הזוגי שלה, כאשר שם שיתפה את בן הזוג ברגשותיה, אך הוא נטש אותה ומאותו רגע תת המודע שלה קידד בתוכו: חום והבעת רגשות =נטישה ואכזבה מגברים.
בעזרת הטיפול "קידדנו" מחדש אמונות חדשות שגיבשה לעצמה ונועדו כדי לקדם אותה בדרך לזוגיות הרצויה, "ניקינו" את אותה חוויה ואחרי מס' פגישות בקליניקה היא הכירה בחור מקסים, שבמחיצתו היא מביאה באמת את מי שהיא, בלי מסיכות והם כבר בקשר זוגי חצי שנה.

אם אתם רוצים למצוא את בן/בת הזוג הנכון/ה לכם וליצור זוגיות כפי שחלמתם -התקשרו לקביעת פגישה להכוונה הנכונה לכם טלפון 050-5696977 יעל שדר