יעל שדר אירידיולוגיה ודמיון מודרך

ניוזלטר 06 -כיוון בחיים – להיות במקום הנכון לי

במהלך עבודתי אני פוגשת אנשים רבים שמרגישים לא טוב, חולים במחלות, סובלים
מכאבים שונים, חסרי אנרגיה ועוד תופעות שמפריעות למהלך התקין של חייהם.
חלקם נוטלים תרופות כדי להתגבר על המכאובים והבעיות, חלקם מתעלמים וממשיכים לסבול.
נוכחתי לגלות שכשאדם לא נמצא במקום הנכון לו, הוא בעצם משקר לעצמו.
זה יכול להיות בתחום הזוגיות: כאשר אדם נמצא עם בן/בת זוג במערכת יחסים לא טובה עבורו
והוא נשאר בה למרות זאת, הוא בעצם מוותר לעצמו על משהו טוב אחר שהיה רוצה ונותר מתוסכל, אך אינו עושה צעד כדי לשנות את המצב, כמו: ללכת לייעוץ זוגי, לצאת מהמערכת הזוגית הזו ועוד.
זה יכול להיות בתחום העיסוק: כאשר אדם עובד בעבודה שאינה גורמת לו לסיפוק, הוא קם בבוקר בלי חשק ללכת לעבודה, עושה את עבודתו תוך אילוץ ואינו מרוצה, הוא בעצם משקר לעצמו. במקום לבחון אולי תפקיד אחר בחברה, או לחפש עבודה אחרת, או עיסוק שונה שיגרום לו לסיפוק.
כשאדם לא מרוצה ממה שעושה, או נמצא במקום שלא נוח ולא טוב לו בו, הוא מזיק לעצמו עד כדי פגיעה במערכות ואיברים שונים בגוף ואכן זה בא לידי ביטוי ב:כאבים, מחלות ועוד מיני צרות שפוקדות רבים מהאנשים.
סיפור מהחיים:
א' בן 31 הגיע אליי מתוח מאד, חי בלחץ, לא מרוצה ממה שעושה בחיים, זה השפיע לו על הבריאות: כאבי בטן והרגשה של מתח ולחץ. מעבר לשינוי תזונתי שנדרש לו כדי להפסיק להזרים לגוף שלו פסולת ולאכול בצורה נכונה הוא צריך היה לעשות עבודה עם עצמו מה הוא רוצה.
לאחר איבחון אירידיולוגי שבו ראיתי את המערכות בגוף שיצאו מאיזון עקב ההתנהלות שלו בחיים ומס' פגישות, בעזרת דמיון מודרך וNLP בהם כיוונתי אותו פנימה דרך התת מודע לתוך עצמו לשאול : מה באמת הוא רוצה להשיג בחיים? מה חשוב לו? איך הוא יכול ליצור את המציאות הרצויה לו?
הוא עשה צעד משמעותי והתפטר ממקום עבודתו, זה משהו שהוא כבר כמה שנים חשב לעשות, אך לא היה לו את האומץ היות ולא ידע מה לעשות במקום.
ברגע שעשה את הצעד הזה, הוא יצר שקט בתוכו ומתוך השקט הזה הוא יכול היה לפעול ולתכנן את צעדיו.
ואכן, תוך פרק זמן קצר מאד, כאבי הבטן נעלמו, רוגע נכנס לחייו, הוא הקים עסק עצמאי עם רעיון מקורי והחל את דרכו החדשה שנותנת לו סיבה טובה לקום בבוקר עם חיוך.
אני מזמינה אותכם לעשות בדק בית בחיים שלכם ולשאול את עצמכם:
האם אני נמצא במקום הנכון לי? האם אני קם בבוקר עם חיוך על הפנים או עם הרגשת מועקה?
האם אני נמצא/ת בזוגיות שטובה לי?
אם התשובה היא שאת/ה לא נמצא במקום הנכון לך, אני מזמינה אותך ליצור שינוי אפילו קטן בחייך ואם את/ה זקוק להנחייה וליווי את/ה מוזמנ/ת להתקשר איתי כדי שאוכל להנחות אותך ליצור הבדל בחיים שלך.
שיהיה לכם שבוע נפלא עם חיוך.

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 050-5696977