יעל שדר אירידיולוגיה ודמיון מודרך

ניוזלטר 07 - שנה אזרחית חדשה - 2010

הופ וכבר עברה לה עוד שנה, הופ וכבר עבר לו עוד עשור. זהו זמן מצויין להתבונן ב 10 השנים שעברו ולראות מה למדנו בהן, מה עברנו בהן, מה חידשנו בהן.
שְבו וחישבו עם עצמכם: היכן הייתם לפני 10 שנים בחגיגות המילניום (שנת 2000 )?
איך ראיתם עצמכם 10 שנים קדימה משנת 2000?
האם אכן קרו הדברים להם ציפיתם? האם היו הפתעות בדרך?

אני יכולה לשתף אותכם בהתבוננות שלי בחיים שלי:
לפני 10 שנים עבדתי כשכירה בחברה גדולה, הרגשתי שאני לא מאושרת, שהחיים שלי
שגרתיים מידיי ואין בהם הרבה עניין, כל יום נראה אותו דבר.
חיפשתי כל מיני אפשרויות להיות מאושרת ולא מצאתי.
עד אותו יום שבו החיים שלי השתנו: נקלעתי למשבר רפואי, עד כדי סיכון חיים.
באותם ימים משהו בי הגיב אחרת למצב הבריאותי. אין לי מושג איך זה קרה, אבל
בחרתי לקבל את המצב כמו שהוא באהבה, מבלי להתנגד לו, מבלי להגיד לעצמי: "איזה חוסר מזל יש לך", אלא פשוט לדעת שהכל יסתדר ויהיה טוב.
ואכן יצאתי בשלום מהמקרה, אבל מאותו רגע הבנתי שלא סתם נקלעתי למשבר הזה, הוא בא כדי להעיר אותי, לנער אותי מהפסימיות שלי ומהדרך שלי לראות כל הזמן מה חסר לי בחיים, במקום להתרכז במה כן יש לי.
מאותו רגע התחלתי להודות בתוכי כל הזמן על דברים נפלאים שיש לי בחיים: משפחה מדהימה ואוהבת, חברים נפלאים ונאמנים, עבודה מסודרת, בריאות ועוד כל מיני דברים קטנים כגדולים, שבד"כ אנחנו נוטים לקחת אותם כמובן מאליו.
מתוך הראייה הזו של הודייה על מה שיש, החיים החלו לחייך אליי בחזרה ואז יש מקום לדברים חדשים ולהפתעות נעימות ולא צפויות להגיע . לא איחר היום ונתקלתי בכתבה על אירידיולוגיה (איבחון דרך קשתית העין) והופתעתי עד כמה זה מתחבר לכל מה שאני אוהבת:
הקשבה לאחרים, תחום הרפואה והפסיכולוגיה, אנשים בכלל וייעוץ.
"קפצתי למים" ונרשמתי ללימודי אירידולוגיה, מבלי לדעת מה ייצא מזה. כשסיימתי הרגשתי
שמצאתי את הייעוד שלי: לגעת בחיים של אחרים ולעזור להם לעשות שם הבדל, למצוא את הכיוון שלהם בחיים.
משם המשכתי ללימודי דמיון מודרך וNLP , טכניקות טיפוליות לתקשורת עם התת-מודע כדי לשנות דפוסי חשיבה, הרגלים ורגשות ולהשיג את המטרות שלנו בחיים.
היום, בתחילת שנת 2010, כשאני עצמאית בעלת קליניקה פרטית, ואני מובילה ומכוונת אנשים למקומות הנכונים להם בחיים שלהם, כשאני מתבוננת על המקום שהייתי בו לפני 10 שנים, אני מרגישה גאווה על כך שהייתי קשובה לעצמי באותה נקודת משבר, לא ויתרתי והלכתי אל הלא נודע, פתחתי לעצמי דלתות בכל מיני מקומות ותחומים בחיים שאף פעם לא העזתי, בגלל הפחד מ: מה יהיה? מה ייצא מזה? זה בטח לא יצליח וכו' וכו' – כל מיני משפטים שהרבה מאיתנו שומעים מהסביבה הקרובה או מתוך עצמם. ואני מרגישה שאני מגשימה את עצמי וצומחת בכל שנה יותר ויותר – היום אני אוהבת את החיים שלי!

סיפרתי לכם את הסיפור האישי שלי כדי שלא תחכו למשבר כלשהו שיגיע, אלא כדי שתוכלו לקחת לחיים שלכם אומץ, יוזמה ואתגר – יכולות ומשאבים שקיימים בכל אחד ואחת מכם, אבל אולי עד עכשיו לא נתתם להם ממש ביטוי וזה הזמן – תחילת שנה חדשה ועשור חדש – כדי שבעוד 10 שנים תוכלו להסתכל אחורנית ולהגיד: "איזה כיף שאני במקום אחר בחיים שלי, שאני מגשים את החלומות שלי ונמצא במקום טוב עם עצמי".

אם את/ה רוצה באמת ליצור הזדמנויות בחייך, להשיג משהו אמיתי, להגיע לייעוד שלך, למצוא את הכיוון שלך – התקשר/י אליי לטלפון 050-5696977 ואשמח ללוות אותך בהגשמת החלום.

שתהיה לכולכם שנה נפלאהההההההההההה
מלאה באהבה, הקשבה לעצמכם ולאחרים ורק טוב
שלכם יעל שדר

התקשרו עכשיו לקביעת פגישה 050-5696977